Újra lehetővé válik az ingázás a magyar-román határon

Újra lehetővé válik az ingázás a magyar-román határon azoknak, akik a határ másik oldalán dolgoznak – mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán az MTI-nek. Mint hírül adtuk, a koronavírus-járvány miatt hozott intézkedések gyakorlatilag lehetetlenné tették az utóbbi években tömegesen Magyarországra költözött, de továbbra is Romániában dolgozók polgárok napi ingázását.

(tovább…) Continue Reading