Nem koronavírussal fertőződött meg a kolozsvári repülőtérre érkezett nő

Nem koronavírussal fertőződött meg az a nő, akit a kolozsvári repülőtérről vittek kórházba tegnap este – idézi az Agerpres hírügynökség Victor Costache egészségügyi minisztert. A tárcavezető közölte: a vizsgálatok eredményei arra utalnak, hogy a nő nem a koronavírust kapta el, hanem egy RS-vírust (respiratory syncytial virus), amely csak tüneti kezelést igényel, és amelyből hamar ki fog gyógyulni.

(tovább…) Continue Reading