Számoljanak a veszteségekkel

A kiemelt országos egészségügyi programokban részt venni óhajtó magán kórházaknak vállalniuk kell a fogadott betegekkel járó esetleges veszteségeket, hiszen az állam csak a felszereléseket és egészségügyi anyagokat számolja el, a betegeknek pedig semmit nem kell fizetniük – jelentette ki az egészségügyi miniszter.

(tovább…) Continue Reading