Ne gyertek haza

Ludovic Orban ügyvivő kormányfő tegnap ismét felhívást intézett az Olaszországban élő románokhoz, hogy a koronavírus által érintett régiókban élők kerüljenek el bármilyen nem szükséges utazást, megóvva családjukat és barátaikat a megbetegedés veszélyétől.

(tovább…) Continue Reading

Ötre nőtt a koronavírussal fertőzöttek száma Romániában

Ma egy újabb temesvári személynél mutatták ki a COVID – 19 vírust. Ezzel ötre emelkedett a Romániában bejelentett koronavírusos esetek száma – nyilatkozta Victor Costache egészségügyi miniszter. A 16 éves Temes megyei fiú a kedden fertőzöttnek nyilvánított 47 éves temesvári férfi unokaöccse, nincs láza és nem produkál tüneteket – közölte ma a Stratégiai Kommunikációs Csoport.

(tovább…) Continue Reading