A harckészültség váratlan ellenőrzése okán hadgyakorlatba kezdett az orosz hadsereg az ország távol-keleti részén – közölte az orosz keleti katonai körzet csütörtökön.A műveletekben mintegy háromezer katona és 400 haditechnikai eszköz vesz részt ? tudatta a katonai körzet szóvivője. Alekszandr Gorgyejev hozzátéve, hogy a hadsereg légi szállítású, deszantos erőinek bevetését, tüzérségi és légi támadást, hídfőállások elfoglalását, diverzáns és felderítő egységek elhárítását gyakorolják, ez utóbbihoz drónokat is használnak.
Natalija Gorscak: Az EBU 2022-ben egy héten belül kizárta az orosz műsorszolgáltatót, Izrael esetében nem hozott hasonló intézkedést
Szlovénia nem vesz részt a jövő évi Eurovíziós Dalfesztiválon.
Tovább...Tovább emelkedett a thaiföldi, Srí Lanka-i és indonéziai áradások áldozatainak száma
Legkevesebb 1608 halálos áldozatuk van a Thaiföldön, Srí Lankán és Indonéziában pusztító áradásoknak.
Tovább...Heves esőzések sújtják Athént
Készültségbe helyezték ma a hatóságokat Görögországban.
Tovább...A balti államfők szkeptikusan nyilatkoztak a béketárgyalásokról
Lettország, Litvánia és Észtország államfője szkeptikusan nyilatkozott tegnapi rigai találkozójukon az ukrjanai háború lezárását szolgáló béketárgyalások sikeréről.
Tovább...