Holnap kezdődik Kolozsváron az UNTOLD fesztivál. A városban forgalomkorlátozásokat vezettek be. Augusztus 12-ig teljes vagy időszakos útlezárásokra kell számítani a Kolozsvár Aréna és a Sétatér környékén, a Stadion és a Függetlenségi Sétányon, illetve a George Coșbuc utcában. A fesztivál résztvevőinek biztonsága érdekében felfüggesztették a gyalogosforgalmat a multifunkcionális sportcsarnok, a Kolozsvár Aréna környékén és a Sétatéren.
December 15-én vitáznak a bizalmatlansági indítványról
A Románia nem eladó - progresszisták nélküli kormányt című bizalmatlansági indítványt december 8-án, hétfőn olvassák fel a parlamentben - döntötte el ma a két ház házbizottsága.
Tovább...A legfelsőbb bíróság megtámadja a bírák és ügyészek nyugdíjazását szabályozó új törvénytervezetet
A testület ma egyöntetűen határozott erről.
Tovább...Újabb Fidelis-kötvényeket bocsát ki mától a pénzügyminisztérium
A december 5. és 12. között megvásárolható 2, 4 és 6 éves futamidejű lejalapú lakossági Fidelis-kötvények 6,55%-ot, 7,10%-ot és 7,5 százalékot kamatoznak.
Tovább...Egy százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
A nyers adatok szerinti növekedéshez a nem élelmiszertermékek eladásának 3,2 százalékos, illetve az üzemanyagok forgalmának 1,9 százalékos gyarapodása járult hozzá - közölte ma az Országos Statisztikai Intézet.
Tovább...