Négy földrengés rázta meg az elmúlt 24 órában a Bánságot és Mehedinţi megyét. Az utolsó ma reggel 5 óra 17 perckor volt 4 kilométeres mélységben, erőssége pedig 3 fokoz volt a Richter skála szerint. a legerősebb kéregmozgás 4,6 fokoz volt és tegnap este 2030 órakor történt.
Tizenöt év börtönbüntetésre ítéltek egy román állampolgárt Oroszországban
Ukrajna javára folytatott kémkedés miatt ítélték el a 2002-ben született férfit.
Tovább...INS: Csökkent az ipari üzleti forgalom és a feldolgózóipari új megrendelések is
Az idei első negyedévben 1,8 százalékkal csökkent az ipari vállalatok üzleti forgalma 2025 azonos időszakához képest, míg a feldolgozóipari új megrendelések 2,9 százalékkal apadtak.
Tovább...Mától kezdődik az iskolások nyári vakációja
Az oktatási minisztérium által jóváhagyott ütemterv szerint a következő tanév 36 tanítási hétből áll és június 18-ig tart.
Tovább...Figyeljünk a véletlenszerű barangolásra!
Az utóbbi években a hatóságok több panaszt kaptak olyan személyektől, akiknek nagy számlát állítottak ki, miután az országhatár közelében jártak telefonjukkal.
Tovább...