Valószínűleg már augusztus elejétől lehetőség lesz a bankkártyás adótörlesztésre az Országos Adóhatóság minden kirendeltségénél? jelentette be tegnap a pénzügyminiszter. Anca Dragu elmondta 101 kártyaelfogadó POS-terminált szereltek fel az adóhatóság 53 területi, megyei vagy városi kirendeltségénél. A tárcavezető ugyanakkor ismét megerősítette, hogy szeptembertől online is be lehetne fizetni majd a különféle adókat a ghiseul.ro internetes oldalon keresztül.
A Lukoil benzinkutak jogszerűen működhetnek még
2026 áprilisáig jogszerűen működhetnek a Lukoil benzinkutak.
Tovább...Oroszország és az Amerikai Egyesült Államok bukaresti külképviseletéhez fordult Kulcsár-Terza József
A Magyar Polgári Erő elnöke azt kérte a két nagyhatalomtól, hogy diplomáciai tárgyalások során gyakoroljon nyomást Romániára az országban élő magyar közösség jogainak betartása érdekében.
Tovább...Megújul Nagybánya egyik legértékesebb történelmi városrésze
Jelenleg a rehabilitációt megalapozó megvalósíthatósági tanulmány kidolgozása zajlik – jelentette be a helyi alpolgármester.
Tovább...Nicușor Dan visszaküldte a parlamentnek a 2002/31-es sürgősségi kormányrendeletet módosító törvényt
Az államfő meglátása szerint a jogszabály jelenlegi formája a 'feszültségek felerősödéséhez' vezethet.
Tovább...