Péntekre, szeptember 21-re összehívta a Szociáldemokrata Párt végrehajtó bizottságának ülését Liviu Dragnea pártelnök. Ezt röviddel azután tette meg, hogy nyilvánosságra került az a levél, amelyben a PSD helyi és megyei elnökeinek egy része lemondásra szólította fel. Egyes források szerint a péntekre összehívott gyűlés tétje a pártelnöki tisztség lehet.
Ma este karbantartás miatt elérhetetlen lesz az e-Tarifare
Arra kérik a fuvarozókat és az utazókat, hogy a tervezett karbantartás idején számítsanak esetleges késésekre és ügyintézési fennakadásokra.
Tovább...Mától kezdődik az iskolások nyári vakációja
Az oktatási minisztérium által jóváhagyott ütemterv szerint a következő tanév 36 tanítási hétből áll és június 18-ig tart.
Tovább...Figyeljünk a véletlenszerű barangolásra!
Az utóbbi években a hatóságok több panaszt kaptak olyan személyektől, akiknek nagy számlát állítottak ki, miután az országhatár közelében jártak telefonjukkal.
Tovább...Dominic Fritz bizalmi szavazást kér
Az USR elnöke közölte, hogy végigviszi temesvári polgármesteri mandátumát.
Tovább...