Holnapig látogatható Aradon a felcsúti Puskás Intézet és a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia Puskás 10 című vándorkiállítása. Tavaly novemberben, az ?évszázad mérkőzésének? kikiáltott londoni 6:3 évfordulóján indult a mozgó tárlat abból az alkalomból, , hogy 2016-ban volt a világhírű magyar labdarúgó halálának 10., most április elsején pedig születésének 90. évfordulója, továbbá idén 10 éves a labdarúgó-akadémia. A kiállítás egy-egy részletet mutat be a legendás Puskás Öcsi pályafutásának és életének minden korszakából. Megtekinthető például a Budapesti Honvéddal és a Real Madriddal nyert megannyi kupa, emléktárgyak, újságcikkek a helsinki olimpiai bajnoki címről, az angolok elleni 6:3-ról, vagy a berni világbajnoki döntő elveszítéséről. Külön sarkot rendeztek be Lóránt Gyulának, aki mielőtt a Honvéd és a magyar válogatott védelmét erősítette volna, Aradon játszott, és 1947-ben román bajnoki címet nyert a Neuman-féle textilgyári csapattal, az ITÁ-val. Pataky lehel Zsolt összeállítása.