Összevonnák a török hadsereget és a titkosszolgálatokat az elnöki hivatal alá ? adta hírül a CNN Türk hírtelevízió Recep Tayyip Erdogan török elnökre hivatkozva. Erdogan akkor beszélt erről, amikor fogadta Fikri Isik védelmi minisztert és Hulusi Akar vezérkari főnököt, akik azért keresték fel az elnöki palotát, hogy jóváhagyassák a Legfőbb Katonai Tanács döntéseit. Erdogan a július 15-i katonai puccskísérletet követően megfogadta, hogy minden ?vírustól? megtisztítja a fegyveres erőket.
Az alkotmánybíróság határozatához igazította a szenátus a magánnyugdíjak kifizetését szabályozó törvénytervezetet
Ennek megfelelően a daganatos betegségekben szenvedők is csak a magánnyugdíj-megtakarításuk 30 százalékát vehetik fel egy összegben.
Tovább...Ursula von der Leyen: Az EU végleg kivezeti az orosz fosszilis tüzelőanyagok használatát
Az orosz vagyon mindaddig lefoglalva marad, amíg Oroszország le nem állítja a háborút - hangoztatta.
Tovább...Vádatemeltek ma a sydney-i életbenmaradt elkövető ellen
Negyven rendbeli gyilkossági kísérlet, illetve egy robbanószerkezetelhelyezése is a vádpontok között van.
Tovább...Újabb 20 ország állampolgárainak beutazását korlátozza az Egyesült Államok
Öt államból: Burkina Fasóból, Maliból, Nigerből, Dél-Szudánból és Szíriából a jövőben egyáltalán nem lehet belépni az USA-ba.
Tovább...